scoala de soferi ,examen auto,traseu,chestionare,legislatie,ieftin,logan 


 Sunati chiar acum la:

 0724952615(Vodafone)

 0761813928(cosmote)

    Bucuresti

 

Oferta scoala soferi

Promotie scoala de soferi


  • Pretul cursului este imbatabil de  doar 650 RON
  • Plata se poate face in 3 rate.
  • Se acorda reduceri pentru elevi si studenti 30 Ron

 

    Cursantii cu domiciliul stabil în Bucuresti vor sustine examenul în Bucuresti, pe masina pe care au facut instruirea practica.

    Taxa pentru inchirierea de masina in vederea sustinerii probei practice pe aceeasi masina este de 100 ron.(ea este perceputa de orice scoala de soferi iar chitanta poate fi ceruta in momentul examenului de traseu de catre examinatorul din cadrul serviciului examinari auto Politia Romana).

     Sedinta suplimentara pentru elevi ,precum si sedinta suplimentara pentru posesori permis auto categoria B- 60 RON

 


Oferta pret scoala soferi Oferta pret scoala soferi Comanda acum!

Oferta pret scoala soferi


Program flexibil,rate,orice zona,conditii avantajoase

        Durata intregului curs de conducere auto este de aproximativ 5 saptamani si este alcatuit din ore teoretice si practice .Cursurile teoretice se fac inaintea orelor practice de conducere si se parcurg intr-o saptamana.Cursurile practice de conducere auto tin 4 saptamani.         Durata orei didactice de ...


vezi mai multe detalii despre "Oferta pret scoala soferi" 

Cursantii cu domiciliul stabil în Bucuresti vor sustine examenul în Bucuresti, pe masina pe care au facut instruirea practica. 

 Taxa pentru inchirierea de masina in vederea sustinerii probei practice pe aceeasi masina este de 100 ron.(ea este perceputa de orice scoala de soferi iar chitanta poate fi ceruta in momentul examenului de traseu de catre examinatorul din cadrul serviciului examinari auto Politia Romana)


 

Promotie scoala de soferi: Oferta scoala soferi
Acte inscriere: Acte necesare la inscriere
Programul cursului auto: Programa scoala auto
Noul cod rutier: legislatie rutiera
Examen auto: Despre examenul auto la traseu
Penalizarea greselilor la examenul auto: incalcari comise de candidat la examenul auto
scoala de soferi ,examen auto,traseu,chestionare,legislatie,ieftin,logan